GİZLİLİK BİLDİRİMİ

Arbella Makarna (Durum Gıda San. Tic. Aş.), ziyaretçiler tarafından bu sitedeki formlar aracılığıyla sunulan isminiz,elektronik posta adresiniz,iş ve/veya ev adresiniz,telefon numaranız ve sair kişisel verilerinizi (bundan sonra ‘Kişisel Bilgiler’ olarak anılacaktır) üçüncü kişilere satmayacağını,kiralamayacağını veya hiçbir şekilde kullandırmayacağını kabul, beyan ve taahhüt eder.

Arbella Makarna (Durum Gıda San. Tic. Aş.), ziyaretçiler tarafından bu sitedeki formlar aracılığıyla sunulan isminiz,elektronik posta adresiniz,iş ve/veya ev adresiniz,telefon numaranız ve sair kişisel verilerinizi (bundan sonra ‘Kişisel Bilgiler’ olarak anılacaktır) üçüncü kişilere satmayacağını,kiralamayacağını veya hiçbir şekilde kullandırmayacağını kabul, beyan ve taahhüt eder.

Arbella Makarna (Durum Gıda San. Tic. Aş.), Kişisel Bilgileri aşağıdaki amaçlarla sınırlı olmak üzere kullanacaktır:size basılı yayınlar/yazışmalar göndermek, size elektronik posta ile basın bültenleri veya bildirimler göndermek, ödüllerinizi teslim etmek.

Kişisel bilgilere sadece yetkili Arbella Makarna(Durum Gıda San. Tic. Aş.)yöneticileri ve bilgileri gizli tutmayı kabul etmiş olan temsilcilerimiz erişebilirler. Arbella Makarna (Durum Gıda San. Tic. Aş.), Kişisel Bilgileri açıklamadan, Kişisel Bilgilerden elde edilebilecek istatistiksel verileri (tarayıcı tipi, coğrafi konum, yaş, cinsiyet, v.b.), Web sitesini iyileştirmek ve genel olarak tüketicileri hakkında daha çok bilgi sahibi olmak amacıyla kullanabilecektir.

Elde edilen bu tür istatistiksel veriler üzerindeki her türlü haklar, gönderilen fotoğraflı ve videolu tarifler Arbella Makarna ‘ya (Durum Gıda San. Tic. Aş.) aittir. Arbella Makarna, web sitesindeki bağlantılar aracılığıyla ulaşacağınız üçüncü kişilere ait web sitelerinin gizlilik ilkeleri hakkında bir garanti vermez, bu nedenle kişisel olarak belirlenebilir herhangi bir bilgi vermeden önce, gittiğiniz sitelerin gizlilik yaklaşımlarını değerlendirmenizi öneririz.

KULLANIM KOŞULLARI

Bu sitede yer alan her türlü tasarım, marka, logo ve ses, görüntü, yazı içeren bilgi ve belgeler (bundan sonra ‘İçerik’ olarak anılacaktır) ticari marka ve her türlü fikri mülkiyet hakları ile telif hakları Arbella Makarna’ya (Durum Gıda San. Tic. Aş.) aittir. Sitemizde yer alan İçeriğin tamamı veya herhangi bir kısmı yalnızca sahipleri tarafından veya sahiplerinin yazılı izni ile kullanılabilir. İçerik üzerinde İzinsiz değişiklik yapmak, kopyalamak, kiralamak, ödünç vermek, iletmek ve yayınlamak yasaktır. Bu siteden alınan İçerik herhangi bir ticari amaçla kullanılamaz. Bu sitemizden üçüncü kişilere ait sitelere verilen bağlantılar, sizi Arbella Makarna (Durum Gıda San. Tic. Aş.) web ağının dışına götürebilir. bu sitelerin içeriği, doğruluğu veya işleviyle ilgili olarak Arbella Makarna (Durum Gıda San. Tic. Aş.), hiç bir sorumluluk üstlenmez. Bu bağlantılar iyi niyet çerçevesinde sunulmaktadır. Arbella Makarna (Durum Gıda San. Tic. Aş.), bağlantısını verdiğimiz sitelerde daha sonra olabilecek herhangi bir değişiklikten sorumlu değildir. Arbella Makarna (Durum Gıda San. Tic. Aş.) ve bu sitenin oluşturulması, üretilmesi veya iletilmesinde yer alan herhangi bir üçüncü taraf, bu siteye erişim veya sitenin kullanımından doğabilecek herhangi bir doğrudan, dolaylı, arızi, tali zarar, ziyan veya hasardan veya doğabilecek cezai sorumluluktan ötürü sorumlu tutulamaz.

Sitemize üye olan ve tarif paylaşan kullanıcıların yüklemiş oldukları fotoğraf,video ve içeriklerin tüm sorumluluğu kendilerine ait olup bu konuda firmamız sorumlu değildir.

Bu sitedeki her şey olduğu gibi sunulmaktadır. Arbella Makarna (Durum Gıda San. Tic. Aş.), bu sitede yer alan herhangi bir ses, görüntü, yazı içeren bilgi ve belgenin belirli bir amaca uygunluğunu garanti etmez. Ayrıca, bu siteye erişiminiz, kullanmanız veya bu siteden herhangi bir ses, görüntü, yazı içeren bilgi ve belge indirmeniz nedeniyle bilgisayar donanımınızda veya diğer varlıklarınızda meydana gelebilecek herhangi bir hasar veya bilgisayar sistemlerinize bulaşabilecek kötüniyetli yazılımların sebep olabileceği hasarlardan Arbella Makarna (Durum Gıda San. Tic. Aş.), sorumlu tutulamaz.

İnternet aracılığıyla bize ilettiğiniz her tür yorum, öneri, fikir, grafik ve sair bilgiler, Arbella Makarna (Durum Gıda San. Tic. Aş.), tarafından, size veya başka herhangi bir kişiye herhangi bir ödeme yapılmaksızın, ticari veya gayri ticari bir amaçla sınırsız kullanım hakkına dayalı olarak kullanılabilecektir. Arbella Makarna (Durum Gıda San. Tic. Aş.), kendilerine iletilen bu tür bilgileri gizli tutmak zorunda değildir.

FIAP Patronaj Kuralları Belge 018-2017 ve bunun II. FIAP PATRONAJI ALTINDAKİ ULUSLARARASI FOTOĞRAF ETKİNLİKLERİNİN DÜZENLEMELERi başlığı altındaki maddeleri , özellikle de II.2 Katılım maddesindeki katılım şartları ve yasaklı liste  ile ilgili şartları okudum, kabul ediyorum.

Ayrıca,FIAP 017-2017  numaralı FIAP KURALLARINI ÇİĞNEMENİN CEZALARI VE "KIRMIZI LİSTE" belgesini de okudum, kabul ediyorum.

18 yaşından küçüklerin, Arbella Makarna’ya (Durum Gıda San. Tic. Aş.), ait web sitelerine velileri veya vasilerinden izin almaksızın bilgi sunmalarından Arbella Makarna (Durum Gıda San. Tic. Aş.) sorumlu tutulamaz.